Hakkımızda

Hakkımızda

1925 yılından beri tekstil başta olmak üzere ERG olarak bir çok firmanın ürün tedariğini karşılamaktayız. Senelerin kazandırdığı tecrübe ile ürün tasarımından imalatına kadar müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyede tutmak ilk amacımızdır.Bu güne kadar bir çok ürünün ilk üreticisi olma vasfını her gün yeni çıkan ürünlerle taşımaya devam etmekteyiz.

ürünlerimiz kumaş kalemi, yapıştırıcılar, yazı mürekkepleri, çerçeveler, etiketler, afiş ve poster sistemleri, roll up roll over,pleksiler, broşürlükler, bariyer, bariyer sitemleri, otopark bariyeri, yönlendirme bariyer, şerit bariyer, demir bariyer, reklam bariyer, plastik bariyer, guvenlik bariyer, park bariyeri, poşet taşıyıcı, ve kalem setleri başta olmak üzere bir çok ürünün imalatçısı pozisyonundadır.Bir çok tasarım ve farklı ürünün imalatın başarıyla yapmaktayız.

İhracat Yaptıgımız Ülkeler

İNGİLTERE -İRLANDA -RUSYA -ROMANYA -KAZAKİSTAN TÜRKMENİSTAN AZERBEYCAN KIRGIZİSTAN MOLDOVYA YUNANİSTAN İRAN SURİYE SUDİ ARABİSTAN UAE (DUBAİ) HİNDİSTAN

Misyon

 Yazılacak…

Vizyon

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Referanslar